Yatırımcı İlişkileri Daha Fazla Bilgi
Yönetim Kurulu Ana Sayfa    |    Yatırımcı İlişkileri    |    Söke Un Hakkında    |    Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu Üyeleri
Dr. EREN GÜNHAN ULUSOY
Yönetim Kurulu Başkanı

1981 yılında Samsun’da doğmuştur. Samsun Anadolu Lisesinden 1999 yılında mezun olan Eren Günhan Ulusoy, yükseköğrenimini Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde 2003 yılında, yüksek lisansını Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tarım Ekonomisi Bölümü’nde 2014 yılında, doktora eğitimini ise 2021 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Tarım Ekonomisi Ana Bilim Dalı’nda tamamlamıştır. 2003 yılı Temmuz ayında Ulusoy Un’da, ihracat bölümünde iş hayatına başlamıştır. 2004 yılı Temmuz ayında Genel Müdürlük görevine getirilmiş, bu görevini 2010 yılı Ekim ayına kadar sürdürmüştür. 2010 yılı Ekim ayından itibaren, şirketin İcra Kurulu Başkanı olarak görevini sürdürmüş, şirketi 2014 yılı sonunda halka açık hale getirmiştir. 2015 yılı Mart ayında gerçekleştirilen genel kurulda, Ulusoy Un’un Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilmiştir. Aynı zamanda 2008 yılından itibaren Samsun Serbest Bölgesi İşletici A.Ş. (SASBAŞ) Yönetim Kurulu Üyeliğini sürdürmektedir. 2021 yılında Endonezya Cumhuriyeti Samsun Fahri Konsolosu olarak atanmıştır. Birçok sosyal ve mesleki derneğin de üyesi olan Eren Günhan Ulusoy, 2015-2022 yılları arasında 2 dönem Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu (TUSAF) Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmıştır. Söke Un Yönetim Kurulu Başkanlığı, Uluslararası Değirmenciler Birliği (IAOM) Avrasya Bölgesi Yönetim Konseyi Başkanlığı, Genç TİM Başkan Yardımcılığı, Karadeniz Hububat Bakliyat ve Yağlı Tohumlar İhracatçılar Birliği (KİB) Yönetim Kurulu Başkanı ve Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerini sürdürmektedir. Forbes, Fortune ve Ekonomist yayınları da dahil olmak üzere farklı medya kuruluşları tarafından Türkiye’nin 40 yaş altı en güçlü 40 CEO’su arasında 3. ila 7. sırada yer almıştır. Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarında finansal analiz, risk yönetimi, stratejik karar verme ve tedarik zinciri yönetimi alanlarında konuşmacı ve eğitmen olarak birçok konferansa katılmış, sektörde deneyimli ve tanınmış bir iş insanıdır.

KAMİL ADEM
Yönetim Kurulu Başkan Vekili

1965 yılında Amasya’da doğmuştur. 1984 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Muhasebe Önlisans Bölümü’nden mezun olmuştur. İş hayatına 1987 yılında Hasanusta Gıda’da Muhasebe Müdürlüğü ile başlamıştır. 1993 yılından itibaren Ulusoy Un AŞ’de Muhasebe-Finans ve Satış bölümlerinin başında görev almıştır. 1998 yılından itibaren firmanın Genel Müdürü pozisyonunda 2004 yılı Temmuz ayına kadar devam etmiştir. 2004 yılı sonlarından 2006 yılı başlarına kadar un sektöründe faaliyet gösteren Birsan Birlik AŞ’de Yurtiçi ve Yurtdışı Pazarlama Müdürü olarak görev yapmıştır. 2006 yılında yine un sektöründe faaliyet gösteren Bafra Eriş Un Yem Gıda AŞ’de Fabrika Müdürlüğü’ne başlamıştır. 2010 yılında Ulusoy Un AŞ’nin Genel Müdürü olarak tekrar göreve gelmiştir. 2015 Mart ayı itibari ile Ulusoy Un’da İcra Kurulu Başkanlığı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerine atanan Kamil Adem, Ulusoy Un San.ve Tic. A.Ş.’yi temsilen Söke Un A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, Ulidaş Lisanslı Depoculuk A.Ş Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de sürdürmektedir. Ayrıca Karadeniz Un Sanayicileri Derneği Başkanı, TUSAF Yönetim Kurulu üyeliği, Karadeniz Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Muhasip Üyeliği görevlerine devam etmektedir.

NEVİN ULUSOY
Yönetim Kurulu Üyesi

1950 yılında Samsun’da doğmuştur. 1977 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümünden mezun olarak, aynı yıl Gazi İlköğretim okulunda Coğrafya öğretmeni olarak göreve başlamıştır. 2004 yılında bu görevinden emekli olarak, Ulusoy Un A.Ş.’de Toplam Kalite Yöneticisi olarak göreve başlamıştır. Nevin Ulusoy, birçok sosyal dernekte görev almıştır ve halen ''Bir Dilek Tut'' derneğinin üyesidir. Evli ve iki çocuk annesidir.

ALİ KARAKUŞ
Yönetim Kurulu Üyesi

1973 yılında Merzifon/Amasya’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Samsun’da bitirmiş ve eğitimine Anadolu Üniversitesi iktisat fakültesinde devam etmiştir. İş hayatına 1993 yılında Ulusoy Gıda Sanayi ve A.Ş.’nde Satış Pazarlama Temsilcisi olarak başlamış, 2000-2007 yıllarında Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.’nde Tüketim ürünleri grubu Sorumlusu ve Karadeniz bölge satış yöneticisi olarak görevine devam etmiştir. 2007-2019 yıllarında Ulusoy Un Sanayi ve Ticaret A.Ş. Satış Pazarlama Müdürü olarak devam eden görevini, Kasım 2019 tarihi itibari ile Ulusoy Un Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin %100 bağlı ortağı olarak faaliyete başlayan Alfaway Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. İcra Kurulu Başkanı olarak devam ettirmektedir. 2022 Ocak Ayı itibari ile Söke Un A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi olmuştur. Evli ve bir çocuk babasıdır.

ERDEM ZORLU
Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

1962 yılında Samsun’da doğmuştur. Lisans öğrenimini Ondokuz Mayıs Üniversitesi Alman Dili ve Öğretmenliğinde tamamlamış olan Erdem Bey, Yüksek lisansını Mersin Üniversitesi ’nde Kalite Yönetim alanında gerçekleştirmiştir. Daha sonrasında Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim bölümünü tamamlamıştır. 1988 yılında Garanti Bankası'nda başlayan bankacılık deneyimi, 1999 yılında Finansbank ve 2014 yılında Alternatif Bank ile devam etmiştir. 2005 – 2021 yılları arasında Finansbank ve Alternatif Bank'ta Şube Müdürü olarak çalışan Erdem Bey, çalıştığı süre boyunca Çorum-Giresun illeri arasındaki büyük ticari firmaların bankacılık faaliyetlerine katkıda bulunmuştur. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Prof. Dr. VEDAT CEYHAN
Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

1968 yılında doğmuştur. 1998 yılında Ankara Üniversitesi Tarım Ekonomisi bölümünde doktora eğitimini tamamlamıştır. Doktora tezinde Samsun İli Vezirköprü İlçesinde Sığır Besiciliğine Yer Veren İşletmelerin Değişken Fiyatlı Programlama Yöntemi İle Planlanması konusunu incelemiştir. 1998-2002 yılları arasında 19 Mayıs Üniversitesi Ziraat Fakültesi Yayın Kurulu Üyesi, 1999-2000 yılları arasında 19 Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi görevlerini yürütmüştür. 2008 yılından günümüze halen Samsun Meslek Yüksekokulu’nda Müdür ve 2009 yılından günümüze halen Uzaktan Eğitim Merkezi’nde Müdür görevlerini yürütmektedir.